z 30.4. na 1.5.2019 opět plaveme okolo ČR

 

ZE SNĚŽKY OKOLO ČESKÉ REPUBLIKY

 

V úterý 30. dubna 2019 ve 21:00 hod zahájíme letošní již čtvrtý ročník plaveckého PLAVATONU. Začneme tam, kde jsme loni skončili - na hranici se Slovenskem. Čeká nás 7.800 bazénů - celkem 195 km.

Letošní ročník je naplánován na 12 hodin plavání - poplaveme přes čarodějnickou noc na celém bazénu, který bude osvětlen pouze bazénovým osvětlením.

Opět je připraveno občerstvení, drobné odměny pro všechny účastníky, ale hlavně na Vás čeká skvělá atmosféra. Letošní plavaton je zpoplatněn registračním poplatkem 50,-Kč za každého plavce.

Tak už se jen přihlásit a budeme se na Vás těšit.

Vlaďka Lipovská
vedoucí plavecké školy Na Fialce

ZE SNĚŽKY PODÉL HRANIC ČR

Vážení plavci a milovníci vody,

po roce se blíží opět májový plavecký PLAVATON a my vás chceme seznámit, co vás čeká, na co se můžete těšit.

V noci bychom všechny dvě plavecké dráhy rádi vyhradili plavcům, kteří chtějí nerušeně plavat více než 1000 metrů (tj. 40 bazénů a více). Vůbec nezáleží na rychlosti. Plavci poplavou po dvou až třech na dráze, můžeme vám pomoci s počítáním bazénů či měřením času. V jedné dráze dáme prostor rodinám a plavcům, kteří si netroufají na delší vzdálenosti. Do dráhy budeme psát až čtyři plavce.

A jak se registrovat? Na webových stánkách Plaveme Na Fialce

https://plavecka-skola-na-fialce.webnode.cz/maraton/

pod záložkou Májový maraton je v pravém sloupci registrační formulář. Ten vyplníte, odešlete a počkáte na potvrzení času vašeho startu. Může se stát, že se přihlásí více lidí na stejný čas a musíme vám posunout start. Proto, prosím, čekejte na potvrzení hodiny vašeho startu. Snažíme se šetřit i váš čas, abyste zbytečně nečekali. I tak se může stát, že někdo přijde pozdě nebo plave déle, než jsme předpokládali. Prosíme všechny o trpělivost.

Drobné občerstvení (čaj, voda) bude k dispozicina bazénu. Areál Fialky bude uzavřen!!!

Letošní plavaton je zpoplatněn registračním poplatkem 50,-Kč za každého plavce.

Registrace bude ukončena ve 23:59 hodin 29.4.2019.

Těšíme se na vás,

Plavecká škola Na Fialce s podporou vedení areálu Na Fialce