z 30.4. na 1.5.2019 opět poplaveme okolo ČR

přidejte se k nám
informace naleznete zde v únoru 2019

ZE SNĚŽKY OKOLO ČESKÉ REPUBLIKY

 

V pondělí 30. dubna 2018 ve 22:00 hod zahájíme letošní již třetí ročník plaveckého PLAVATONU. Začneme tam, kde jsme loni skončili - kousek před Ostravou po hranicích Čech a Polska a budeme pokračovat dál po hranici se Slovenskem. Čeká nás tedy celkem 15.710 bazénů což odpovídá 392,75 km.

Letošní ročník je opět naplánován na 24 hodin plavání - začínáme na celém bazénu a v 9 hodin ráno se uskromníme na jednu dráhu.

Opět je připraveno občerstvení, drobné odměny pro všechny účastníky, ale hlavně na Vás čeká skvělá atmosféra. 

Tak už se jen přihlásit a budeme se na Vás těšit.

Vlaďka Lipovská
vedoucí plavecké školy Na Fialce

ZE SNĚŽKY PODÉL HRANIC ČR

Vážení plavci a milovníci vody,

po roce se blíží opět májový plavecký maraton a my vás chceme seznámit, co vás čeká, na co se můžete těšit.

V noci bychom všechny tři plavecké dráhy rádi vyhradili plavcům, kteří chtějí nerušeně plavat více než 1000 metrů (tj. 40 bazénů a více). Vůbec nezáleží na rychlosti. Plavci poplavou po dvou na dráze, můžeme vám pomoci s počítáním bazénů či měřením času. Od 9 hodin 1.5. bychom dali prostor rodinám a plavcům, kteří si netroufají na delší vzdálenosti. Budeme mít k dispozici již jen jednu dráhu, opět vás po registraci budeme psát po dvou do dráhy. Pokud přijde čtyřčlenná rodina, může samozřejmě plavat najednou.

A jak se registrovat? Na webových stánkách Plaveme Na Fialce

https://plavecka-skola-na-fialce.webnode.cz/maraton/

pod záložkou Májový maraton je v pravém sloupci registrační formulář. Ten vyplníte, odešlete a počkáte na potvrzení času vašeho startu. Může se stát, že se přihlásí více lidí na stejný čas a musíme vám posunout start. Proto, prosím, čekejte na potvrzení hodiny vašeho startu. Snažíme se šetřit i váš čas, abyste zbytečně nečekali. I tak se může stát, že někdo přijde pozdě nebo plave déle, než jsme předpokládali. Prosíme všechny o trpělivost.

Drobné občerstvení (čaj, voda) bude k dispozici před bazénovou recepcí, ale od 22 hodin 30.4. do 9 hodin 1.5. nebude otevřena restaurace, proto si vezměte něco malého s sebou i k zakousnutí.

Registrace bude ukončena v 10 hodin 30.4.2018.

Těšíme se na vás,

Plavecká škola Na Fialce s podporou vedení areálu Na Fialce