Plavecká škola Na Fialce

Máte rádi kvalitní aktivní odpočinek nebo hledáte vhodné sportovní vyžití pro Vás či Vaše děti? Pak přijďte mezi nás. Každý všední den nabízíme několik kurzů pro děti i dospělé ve všech věkových kategoriích. Objednejte si ukázkovou lekci v našich kurzech a přidejte se k nám!!!

Těšíme se na Vaši návštěvu v bazénu v Centru pro volný čas Na Fialce v Říčanech.

 

CO SE U NÁS VLASTNĚ NAUČÍTE?

Cílem naší plavecké školy je především zprostředkovat všem našim klientům radost z pohybu ve vodním prostředí. Chceme dětem i dospělým ukázat, jak je plavání krásné a proto je naším prvořadým cílem, naučit je především správně zvládnout plavecké způsoby tak, aby si špatnými návyky nepoškozovali své zdraví, ale naopak, aby jim plavání přinášelo relaxaci a zdravý pohyb. Vycházíme z dlouholetých zkušeností a především z vlastních zážitků ve vodě. Všichni naši lektoři jsou dobří plavci a neučí jen teorii ze břehu bazénu :-)

Jako první plavecký způsob se snažíme učit znak, následně přidáváme kraul a teprve po zvládnutí těchto dvou plaveckých způsobů přidáváme výuku prsou a delfínového vlnění. Do výuky začleňujeme také skoky do vody a obrátky. Samozřejmostí je u nás neustálé posilován "pocitu vody" a procvičování orientace pod vodou. Neopomíjíme ani sebezáchranné prvky, které jsou začleněny do výuky především u dětí.

Plavání je pro nás zábava a tak se snažíme, aby i výuka u nás byla zábavná a to jak pro děti, tak i pro dospělé.

Přijďte si to k nám vyzkoušet. Věříme, že vás pro plavání nadchneme.

počítadlo.abz.cz